Poznaj nas i naszą historię

Tworzenie treści dla Was to praca wykwalifikowanych terapeutów.
Zaciekawiły Cię artykuły pisane przez nas? Chętnie porozmawiamy!
W tej sekcji znajdziesz informacje o nas oraz kontakty.

Historię powstania strony moglibyśmy zacząć od sławnego cytatu Martina Luthera Kinga: “I had a dream..” – “ Miałem sen”.
Pewnej nocy Dominikowi przyśniła się sytuacja często zdarzająca się w gabinecie: pacjent powtarzający błędne informacje wyczytane w “Dr Google” – koszmar każdego terapeuty próbującego wytłumaczyć, z czym pacjent ma problem. Pomyślał sobie wtedy: “gdyby tylko było miejsce, w którym zebrana byłaby aktualna i rzetelna wiedza o nowoczesnej fizjoterapii…”

Ta myśl szczególnie pozostała w pamięci po przebudzeniu. Z niej zrodził się pomysł fizjoterapeutaradzi.pl. Wkrótce, po konsultacjach z całym naszym zespołem przystąpiliśmy do działania.
Mnóstwo godzin spędzonych na przelewaniu na internetowe karty pomysłu, projektu, wiedzy autorów – to właśnie składa się na witrynę tworzoną przez praktyków fizjoterapii. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Wam rzetelnej wiedzy, którą sami rozwijamy na codzień, pracując z pacjentami oraz edukując się na szkoleniach i poprzez lekturę.

Wszystko w jednym celu: zwiększenie świadomości pacjentów na temat ich dolegliwości oraz nieinwazyjnych metod leczenia fizjoterapeutycznego i osteopatycznego.

Fizjoterapia to znacznie więcej niż masaż, fizykoterapia i machanie rękami w podwieszkach.

Fizjoterapia i osteopatia to nasza wielka pasja. Wejdź w ten fascynujący świat razem z nami!

Nasi autorzy

dominik tabor fizjoterapeuta

Dominik Tabor

założyciel strony, fizjoterapeuta

Założyciel praktyki Fizjoterapia Osteopatia Tabor oraz Centrum Symferia. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz AWF Kraków. Student Still Academy of Osteopathy Kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i biegach górskich, czynny zawodnik. Prywatnie – miłośnik biegania oraz gitary.


Kontakt: d.tabor@fizjoterapiatabor.pl

Social media
dawid nachman fizjoterapeuta

David Nachman

Autor, fizjoterapeuta

Absolwent AWF Kraków, KWSPZ oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Fizjoterapeuta w zespole Fizjoterapia Tabor. W zależności od problemu pacjenta dobiera do jego terapii odpowiednie narzędzia pracy pochodzące z różnych metod terapii manualnych i osobistej praktyki. W wolnym czasie pasjonat tenisa i dobrej książki.


Kontakt: kontakt@fizjoterapiatabor.pl

Social media
łukasz birycki fizjoterapeuta

Łukasz Birycki

Autor, Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestnik wielu szkoleń m. in. terapia manualna wg. Cyriaxa, MTD, FDM oraz kursów z zakresu treningu funkcjonalnego, treningu kettlebell, Pilatesu i treningu medycznego. Fizjoterapię prowadzi w oparciu o trening, który dzięki ponad 10 letniemu doświadczeniu w sporcie jest w stanie dostosować do możliwości każdego. Osobiście wielbiciel gór, psychologii, rozwoju duchowego oraz naturoterapii.

Kontakt: lukaszbirycki
@fizjoterapeutaradzi.pl
Social media
bartłomiej biedroń fizjoterapeuta

Bartłomiej Biedroń

Autor, fizjoterapeuta

Założyciel Bartłomiej Biedroń Fizjoterapia. Studia magisterskie ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie. Uczestnictwo w licznych szkoleniach (m. in. terapia manualna wg Maitlanda, terapia powięziowa FDM, manipulacje krótkodźwigniowe HVLA) umożliwia mu holistyczne spojrzenie na pacjenta. Fizjoterapię stara łączyć się ze zdrowym odżywianiem i medytacją. Jego pasją są film, historia, medycyna wschodnia, podróże, literatura oraz jeździectwo.

Kontakt: bartlomiejbiedron
@fizjoterapeutaradzi.pl
Social media
dominik konieczny fizjoterapia

Dominik Konieczny

Autor, fizjoterapeuta

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Student Medycyny Osteopatycznej na Still Academy of Osteopathy. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii i osteopatii m.in. Terapii Cranio-Sacralnej Upledgera, Osteopatycznej Diagnostyki i Leczenia Narządów Trzewnych, Kręgosłupa, Stawów Obwodowych. Były lekkoatleta- oszczepnik. Prywatnie- pasjonat sportu, psychologii i rozwoju duchowego.

Kontakt: dominikkonieczny
@fizjoterapeutaradzi.pl
Social media
tomasz łukawski fizjoterapia

Tomasz Łukawski

Autor, fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta po Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicum, obecnie student Medycyny Osteopatycznej na Akademii Osteopatii. Posiada 11-letnie doświadczenie zawodowe. Uczestnik wielu kursów (m.in. Terapia Manualna wg. standardów IFOMPT, Kompleksowa Terapia Obrzęku, Terapia Cranio-Sacralna itd.) i konferencji naukowych. W pracy podchodzi do pacjenta i jego problemu holistycznie, przykładając dużą wagę do wywiadu i padania całości. W wolnych chwilach miłośnik literatury pięknej, sztuki, przyrody oraz jazzu i filmów z Jamesem Bondem

Kontakt: tomaszlukawski
@fizjoterapeutaradzi.pl
Social media
aleksandra śnioch fizjoterapia

Aleksandra Dobaj

Autor, fizjoterapeutka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz warsztatach. Aktywna biegaczka długodystansowa. Pasjonatka wycieczek górskich i dobrej książki. Kieruje się zasadą, że ciało człowieka to całość i właśnie tak należy go leczyć.


Kontakt: aleksandrasnioch@fizjoterapeutaradzi.pl

Social media
kamila piwowarczyk fizjoterapia

Kamila Tabor

Autor,fizjoterapeutka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. W swojej praktyce wykorzystuje głównie techniki terapii manualnej oraz narzędziowej. Chętnie i aktywnie uczestniczy w szkoleniach oraz kursach, podnosząc poziom swoich kwalifikacji. Lubi pracować z dziećmi, a w kręgu jej zainteresowań znajduje się również fizjoterapia uroginekologiczna.


Kontakt: kontakt@fizjoterapiatabor.pl

Social media